artykuł nr 1

Dane kontaktowe

Adres:
Urząd Gminy w Obrazowie
Obrazów 84
27-641 Obrazów
powiat sandomierski
województwo świętokrzyskie

tel. (15) 836 51 62
fax (15) 836 55 51
e-mail: sekretariat@obrazow.pl

Adres skrytki ePUAP:
/35e34eqopq/skrytka

Godziny Otwarcia:
7.30 - 15.30

Wójt Gminy, pok. 8
e-mail: wojtgminy@obrazow.pl
tel. wew. 33

Sekretarz Gminy
, pok. 9
e-mail: sekretarz@obrazow.pl
tel. wew. 23

Sekretariat Urzędu Gminy,
Sprawy techniczno – kancelaryjne,
pom. pok. 8, 9 a 10
e-mail: sekretariat@obrazow.pl

Skarbnik Gminy, pok. 10
e-mail: skarbnik@obrazow.pl

Działalność gospodarcza, pok. 11
e-mail: dzialalnosc@obrazow.pl
tel. wew. 32

Rada Gminy, pok. 6
e-mail: rada_gminy@obrazow.pl
tel. wew. 34

Kadry, USC, pok. 5
e-mail: usc@obrazow.pl
tel. wew. 30

Ewidencja ludności, pok. 1
e-mail: ewidencja.ludnosci@obrazow.pl
tel. wew. 31

Rolnictwo, Ochrona Środowiska, pok. 7
e-mail: rolnictwo@obrazow.pl
tel. wew. 36

Inwestycje, budownictwo, pok. 13
e-mail: inwestycje@obrazow.pl
tel. wew. 27

Podatki, pok. 14
e-mail: podatki@obrazow.pl
tel. wew. 28

Księgowość budżetowa, pok. 12
e-mail: place@obrazow.pl
tel. wew. 26

Obrona Cywilna, P. Poż., pok. 3
e-mail: oc@obrazow.pl
tel. wew. 36

Promocja i kultura, pok.14
e-mail: promocja@obrazow.pl
tel. wew. 37

Informatyk, pok. 4
e-mail: admin@obrazow.pl
tel. wew. 25

Zespół Gospodarki Komunalnej
tel. 661-379-222